MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 11932039
nr 1193 2039
Chiffonjé
Mörkbetsad björk, 1800-tal. Längd: 103 cm. Djup: 50 cm. Höjd: 133 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 juli 2018
kl 19:06:19
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)